Przeglądy hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych


Chcesz mieć pewność, że hydranty przeciwpożarowe zamontowane na terenie Twojego obiektu spełnią swoją funkcję w przypadku awaryjnej sytuacji? Zleć naszej firmie wykonanie przeglądu hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych. Przeprowadzamy kompleksowe testy ciśnieniowe, aby upewnić się, że hydranty dostarczą odpowiednią ilość wody pod wymaganym ciśnieniem. Wykonywany przez nas przegląd hydrantów obejmuje wnikliwą inspekcję, w trakcie której sprawdzamy stan hydrantów, ich wyposażenia i oznakowania.

Czy muszę przeprowadzać przegląd hydrantów?

Konieczność badania wydajności hydrantów wynika z Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów.

Co ile konieczny jest przegląd hydrantów?

Badanie wydajności hydrantów wewnętrznych wymagane jest co najmniej raz w roku.

Jak wygląda badanie?


Jako firma przeprowadzamy kompleksowe testy ciśnieniowe, aby upewnić się, że hydranty dostarczą odpowiednią ilość wody pod wymaganym ciśnieniem. Nasi wykwalifikowani technicy skrupulatnie oceniają kondycję hydrantów, wychwytując potencjalne problemy, takie jak korozja czy uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nasi klienci mogą w porę zareagować i dokonać wymiany lub naprawy urządzenia. 


Dodatkowo sprawdzamy również węże, końcówki strumieniowe i klucze, aby zapewnić ich gotowość do użycia. Naszym pracownikom nie umknie żaden szczegół. 


Po przeglądzie sporządzamy szczegółowy protokół, w którym uwzględniamy informacje o przeglądanych hydrantach oraz wyniki testów ciśnieniowych. Dla potwierdzenia przeprowadzonej usługi, na hydrantach umieszczamy również naklejkę zawierającą datę przeglądu oraz informację o kolejnym terminie. Nasza usługa przeglądu hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych zapewnia, że wszystkie hydranty są w pełni sprawne, zgodne z przepisami i gotowe do natychmiastowego użycia w przypadku pożaru lub innych sytuacji awaryjnych. 

Skorzystaj z naszej usługi!


Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, oferując im spokój ducha i pewność, że ich urządzenia przeciwpożarowe są w doskonałej kondycji. Upewnij się, że Twoje hydranty są w dobrej kondycji i zleć nam ich przegląd na terenie Poznania lub innej miejscowości w Wielkopolsce czy sąsiednich województwach. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi przeglądu hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych, gwarantującej profesjonalne podejście, solidne wykonanie oraz zgodność z obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony przeciwpożarowej.


Nasza misja to nie tylko kompleksowa dokumentacja w zakresie ochrony przeciwpożarowej, ale również zaangażowanie w pomoc społeczności – 5% kwoty netto każdej wystawionej faktury VAT przekazujemy na rzecz organizacji pożytku publicznego.


Przegląd i konserwacja urządzeń przeciwpożarowych